Even introduceren
Aan de Keizersgracht 258 is per direct een prachtig Plekky beschikbaar!
Dit kantoor, gelegen in een karakteristiek grachtenpand, is in totaal 76 m² groot en bestaat uit twee aparte kantoorruimtes, een lunch/vergaderruimte met keuken, een toilet en een entreehal. Een ideale werkplek in het centrum van Amsterdam.
Het kantoor wordt in zijn geheel aangeboden. De twee kantoorruimtes zijn respectievelijk circa 28 m² en 17 m² groot.
De locatie aan de Keizersgracht biedt niet alleen een prettige werkplek, maar ook een uitstekende bereikbaarheid, eetgelegenheden en winkels.
Even opsommen:
Totale kantoorruimte: 76 m² Huurprijs: €1800,- exclusief servicekosten. Servicekosten: €290,- per maand (inclusief schoonmaak, trappenhuis, water en stookkosten). Huurtermijn: t/m mei 2027 met mogelijkheid tot verlenging. Meubilair ter overname beschikbaar.
Even opsommen:
- 76 m²
- •Huurprijs: €1.800 per maand(verhuurd)
- •Servicekosten: €0,- per maand
- •Per direct beschikbaar.
- •Huurtermijn t/m mei 2027 waarna te verlengen.
- •Inclusief meetingrooms, pantry & toiletten.
- •Meubilair ter overname beschikbaar.
- •Goede bereikbaarheid en uitstekende ligging
- •Verhuurd
Locatie
Keizersgracht 258 Amsterdam




















