Dit Plekky is niet meer beschikbaar

We hebben hieronder vergelijkbare kantoorruimtes voor je geselecteerd.

0:00 / 0:00
Jacob van Lennepkade 334 - Afbeelding 1Jacob van Lennepkade 334 - Afbeelding 2Jacob van Lennepkade 334 - Afbeelding 3Jacob van Lennepkade 334 - Afbeelding 4

Plekky Jacob van Lennepkade 334

1 / 5

Op zoek naar iets soortgelijks?

Vul je zoekvraag in en wij komen binnen 24 uur met passende kantoorruimtes terug.

Vergelijkbare beschikbare kantoorruimtes

Even introduceren

Op de Jacob van Lennepkade hebben we dit mooie Plekky beschikbaar!

Het kantoor heeft een oppervlakte van ca. 140 m² en een super handige indeling. Zo bestaat het uit twee grote ruimtes, een meetingruimte, studio, een keuken en dakterras! Verder heeft dit plekky een moderne en representatieve uitstraling.

De ruimte is momenteel gemeubileerd, dit kan indien gewenst worden overgenomen.

Verder is dit Plekky gelegen op de Jacob van Lennepkade in het altijd gezellige Oud-West. In de buurt vind je leuke horeca, winkels en er is altijd wat te beleven. De centrale ligging zorgt voor een goede bereikbaarheid met de fiets, maar ook met de auto en het OV is het een fijne locatie.

Momenteel zit er een huurder in het pand waarvan je het lopende huurcontract over kan nemen. Dit contract loopt tot en met oktober 2025 en is hierna te verlengen. Indien gewenst zou je dit als een flexibele opstartperiode kunnen zien met zekerheid op verlenging.

Even opsommen:

-⁠Ca. 140 m² -Huurprijs €3.750,- per maand -Servicekosten/gas/energie: €450,- per maand -Meubilair ter overname -Per direct beschikbaar.

Even opsommen:

  • 140
  • Huurprijs: €3.750 per maand(verhuurd)
  • Servicekosten: €0,- per maand
  • Per direct beschikbaar.
  • Huurtermijn vanaf 2 jaar.
  • Inclusief meetingrooms, pantry & toiletten.
  • Meubilair ter overname beschikbaar.
  • Verhuurd

Locatie

Jacob Van Lennepkade 334, Amsterdam, Nederland Amsterdam