Dit Plekky is niet meer beschikbaar

We hebben hieronder vergelijkbare kantoorruimtes voor je geselecteerd.

De Wittenstraat 25 - Afbeelding 1De Wittenstraat 25 - Afbeelding 2De Wittenstraat 25 - Afbeelding 3De Wittenstraat 25 - Afbeelding 4

Plekky De Wittenstraat 25

1 / 4

Op zoek naar iets soortgelijks?

Vul je zoekvraag in en wij komen binnen 24 uur met passende kantoorruimtes terug.

Vergelijkbare beschikbare kantoorruimtes

Even introduceren

Mooi Plekky beschikbaar in de Staatsliederenbuurt!

In deze oude school is een eigen kantoorruimte beschikbaar van 61 m². De ruimte bevindt zich op de tweede verdieping en beschik over een entresol en een eigen keukenblok. Daarnaast is er een gedeelde keuken beschikbaar in het gebouw.

Verder is in het gebouw een vergaderruimte op de zolder voor 30 tot 60 personen, met alle elektronische benodigdheden en een aparte keuken met koffiezetapparaat, koelkast en vaatwasser. Deze kun je eenvoudig reserveren en is inbegrepen in de huurprijs.

Er is ook nog een zonnig dakterras op de eerste verdieping, perfect voor lunches en sociale evenementen.

De bereikbaarheid van de Wittenstraat is goed. Het ligt aan de rand van de Staatsliedenbuurt en de Jordaan, tegenover het Westerpark. Dichtbij het Haarlemmerplein en ca. 20 minuten lopen vanaf Centraal Station. Het kantoor is goed bereikbaar met het openbaar vervoer (tram 3, 5, bus 18, 21, 22). Parkeren is mogelijk aan de voorkant van het gebouw (betaald) en een parkeergarage is ook nabij gelegen.

Even opsommen: •⁠ ⁠61 m² eigen ruimte •⁠ ⁠Huurprijs €1.325,- per maand (inclusief servicekosten) •⁠ ⁠Gedeelde keuken/toiletgroepen •⁠ ⁠Meetingvoorziening voor 30-60 personen en een groot dakterras

Even opsommen:

  • 59
  • Huurprijs: €1.325 per maand(verhuurd)
  • Servicekosten: €0,- per maand
  • Per direct beschikbaar.
  • Huurtermijn vanaf 1 jaar.
  • Inclusief meetingrooms, pantry & toiletten.
  • Verhuurd

Locatie

De Wittenstraat 25, Amsterdam, Nederland Amsterdam