Dit Plekky is niet meer beschikbaar

We hebben hieronder vergelijkbare kantoorruimtes voor je geselecteerd.

De Ruijterkade 6 - Afbeelding 1De Ruijterkade 6 - Afbeelding 2De Ruijterkade 6 - Afbeelding 3De Ruijterkade 6 - Afbeelding 4

Plekky De Ruijterkade 6

1 / 4

Op zoek naar iets soortgelijks?

Vul je zoekvraag in en wij komen binnen 24 uur met passende kantoorruimtes terug.

Vergelijkbare beschikbare kantoorruimtes

Even introduceren

Een mooi kantoor aan de Ruijterkade in Amsterdam.

Het Plekky heeft fijne faciliteiten zoals meerdere meetingruimtes, een mooie keuken en een dakterras.

Daarnaast heeft het kantoor een ‘adembenemend’ uitzicht over het IJ en komt er super veel daglicht binnen. Dit geeft het kantoor een enorm sfeervolle uitstraling.

Gelegen naast het station Amsterdam Centraal, is dit Plekky super goed bereikbaar. Verder zitten zitten er op de Ruijterkade veel creatieve bedrijven, dit maakt het een levendige omgeving. Met de centrale ligging ben je overal binnen no-time en zit er vanalles in de buurt! Parkeren met abonnement is ook mogelijk.

Even opsommen:

Huurprijs €7.263,- per maand Servicekosten g/w/l: €1.458,- 264,14 m² Meerdere meetingruimtes

Het is ook mogelijk om deze ruimte voor 50% te huren waarin je het kantoor deelt. Elk bedrijf kan zijn eigen vaste deel van het kantoor betrekken of het is mogelijk om dit kantoor voor 2,5 dag per week volledig te gebruiken. De prijs zal dan naar rato gehalveerd worden.

Ben je enthousiast en wil je dit Plekky bekijken?

Neem contact met ons op!

hallo@plekky.com of 06 40805695

Even opsommen:

  • 265
  • Huurprijs: €7.263 per maand(verhuurd)
  • Servicekosten: €0,- per maand
  • Verhuurd

Locatie

De Ruijterkade 6, Amsterdam, Nederland Amsterdam