About this Plekky
Even introduceren
Op zoek naar een eigen kantoorruimte, maar wél met alle voordelen van een grotere kantooromgeving? Dan is deze Plekky aan het Isaäc Asscherpad 11 in Amsterdam zeker het bekijken waard!
Binnen deze moderne en hoogwaardige kantoorruimte bieden we een afgesloten kantoorruimte van circa 40 m² aan. Een fijne, eigen plek waar je met je team ongestoord kunt werken, maar tegelijkertijd profiteert van alle gedeelde faciliteiten die het kantoor te bieden heeft. (eerste foto's van de advertentie betreft de ruimte waar het om gaat).
De ruimte heeft een open en lichte uitstraling, met veel glas en volop daglicht. Ook aan de inrichting is gedacht: het kantoor is al voorzien van bureaus en comfortabele stoelen. Je hoeft dus niet eerst op zoek naar meubilair of een complete inrichting te regelen. Gewoon je spullen meenemen en aan de slag!
En misschien wel het grootste voordeel van deze Plekky: je maakt gebruik van verschillende gedeelde faciliteiten. Denk aan meerdere meetingruimtes om klanten of collega's te ontvangen, aparte belruimtes voor wat meer privacy en een ruime, gezellige keuken met bar. Zo heb je de voordelen van een eigen kantoor, zonder dat je alles zelf hoeft te organiseren.
Ook qua bereikbaarheid zit je hier goed. De locatie ligt gunstig ten opzichte van het metrostation en station Amsterdam Amstel. Daarnaast is er parkeergelegenheid in de omgeving, waardoor je ook met de auto goed uit de voeten kunt.
De servicekosten zijn momenteel gebaseerd op het gebruik door 6 personen. Heb je wat meer ruimte nodig? Geen probleem, de kantoorruimte biedt mogelijkheden om met maximaal 10 personen gebruik te maken van de werkplek.
Ben je met je organisatie juist op zoek naar een grotere ruimte? Binnen hetzelfde kantoor is ook een grotere kantoorruimte van circa 150–200 m² beschikbaar. Zo is er voor verschillende organisaties en teamgroottes een passende oplossing.
Kortom: een eigen, instapklaar kantoor met volop gedeelde faciliteiten, een fijne werksfeer en een gunstige ligging in Amsterdam!
Even opsommen:
- Huurprijs €2000,- per maand - Servicekosten €450,- per maand (momenteel gebaseerd op 6 personen á 75€ per persoon per maand) - Circa 40 m² afgesloten kantoorruimte - Onderdeel van een grotere, moderne kantooromgeving - Geschikt voor maximaal 10 personen - Momenteel ingerichte werkplekken voor direct gebruik, bureaus en bureaustoelen aanwezig - Diverse gedeelde meetingruimtes en belruimtes - Grote gezamenlijke keuken met bar - Parkeergelegenheid in de omgeving
Ben je enthousiast geworden?
Benieuwd naar deze Plekky? Neem contact met ons op en plan een bezichtiging. We laten je de ruimte en alle gedeelde faciliteiten graag zien!
At a glance:
- 40 m²
- •Rent: €2,000 per month
- •Service costs: €450,- per month
- •Per direct beschikbaar
Location
Isaäc Asscherpad 11, 1096 BH Amsterdam

















































